Server Zamanı :

Lotonun Şifresi Yoktur

Değerli Ziyaretçiler ,

Bazı haber sitelerinde ve bloglarda sayısal lotonun, süper lotonun veya diğer bazı sayısal oyunların şifresini çözdüğünü idda eden insanlara ve yazılara rastlanılmaktadır. Bunlar popüler arama motorlarında “loto”, “sayısal loto” ve “süper loto” gibi arama kelimeleri veya kelime tamlamaları ile aratıldığında hemen ilk sayfalarda ve ilk sıralarda göze çarpmaktadırlar. Halbuki bunlar çok bayağı ve ucuz iddaalardır. Sayısal lotoda yaklaşık 13,983,816 ve süper lotoda 25,827,165 adet kombinasyon bulunmaktadır ve çekilişler bu ihtimal havuzlarından sonuçlanır. Bu çekilişlerin belli bir kozmik formüle göre veya bir sihirle sonuçlandığını idda etmek abestir. Sizlerin bu tür yaklaşımlara pirim vermediğini biliyoruz.

Her ne kadar böyle desek de, evrende olayların entropiden dolayı, olmuş olaylardan olmamış olaylara doğru aktığına inanıyoruz. Modern fizik ve kozmolojide bazı yaklaşımlar vardır ki, zamanın (devamlı) ileriye doğru akmasını entropiyle açıklar. (Sean Michael Carroll ,PhD, California Institute of Technology) Düzenden düzensizliğe kaymayı veya sistemlerin geri dönüştürülemez bir şekilde daha düzensiz hale gelmesini açıklamaya çalışır. Gerçekte entropi bir termodinamik konusudur (termodinamiğin 2nci kanunu) ve burada değinilmeyecektir. Burada zamanın ileriye doğru akması, olmamış olayların olması, gittikçe düzensizleşme gibi düşünebilirsiniz. Bir başka deyişle, evren yeterince yaşadığında olmamış tüm olaylar olacak ve tüm ihtimaller gerçekleşecektir.

Özetle ve sonuç olarak söylemek istediğimiz şudur ki, henüz çıkmamış çekilişlerin çıkma olasılığı daha yüksektir. Yeterince hafta geçtiğinde (onlarca veya yüzlerce milyon haftadan bahsediyoruz) loto oyunlarındaki olasılık havuzlarının tamamı çıkmış olacaktır.

Sadece reyting veya hit uğruna bu tür şans oyunlarında ve çekilişlerde webde sörf eden milyonlarca insanın umut duyguları suistimal edilmekte ve bu şekilde kaliteden son derece uzak sayfalar düzenlenmektedir.

Her zaman daha kaliteli ve daha profesyonelce hazırlanmış sayfaları tercih edeceğinizi biliyoruz.

İyi sörfler..

Akıllı Loto

Sayısal Loto'da Kombinasyon Hesabı - Tüm Olasılık Setleri

Kombinasyon 49 lu set içinde 6 lı set.

Kaliteli ve Etkili Bir Cafe-Restaurant Otomasyonu | Yazılımı

Quantos-POS Satış Modülünde ANA PANEL-AÇIK MASALAR görünmekte.
Quantos-Pos Masadaki adisyonlardan birine mutfak emri giriliyor

Kafe-Restaurant işletmenizde tam anlamıyla kontrol sizde.

 • Telefonla Gelen Siparişler ve Caller ID Entegrasyonu,
 • Restorana gelen Paket Servis müşterileri,
 • Self-Servis ve hızlı satış,
 • Masaya Servis ve Adisyon Açma..
 • Hepsi bir arada ve kullanımı son derece basit.

  SAYISAL LOTO

  SÜPER LOTO

  ŞANS TOPU

  ON NUMARA

  Merak Edilenler Send Feedback